Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Jesteśmy firmą, która od wielu lat świadczy usługi serwisowe.

Jeżeli szukasz serwisu którego kadra pracownicza posiada duże doświadczenie w obsłudze samochodów marki Peugeot, oraz wykonuje usługi dbając o konkurencyjność cen trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Nasze starania zaowocowały zdobyciem pokaźnej grupy systematycznie obsługiwanych Klientów, którzy przekonali się o naszej rzetelności i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług. Cieszy nas również, gdy po zmianie samochodu Klienci powracają na dalsze usługi.

W toku wykonywanych czynności serwisowych zawsze wspólnie z Klientem podejmujemy decyzje związane z kosztami napraw i podpowiadamy różnego rodzaju rozwiązania, gdyż zależy nam na satysfakcji Klienta z wykonanej przez nas usługi.

Naszym Priorytetem jest zapewnienie Klientom jak najszerszej oferty usług serwisowych, dzięki którym auto osiągnie wysoką sprawność, dając kierowcy zadowolenie z jego eksploatacji. Warto zapoznać się z naszą ofertą, gdyż może to przyczynić się do nawiązania długofalowej współpracy.

Podczas wykonywania napraw i weryfikacji nasi technicy starają się zwrócić uwagę Klienta szczególnie na te naprawy, które muszą być wykonane ze względów bezpieczeństwa i niezawodności podzespołów.

Systematyczny rozwój i zaawansowanie techniczne produkowanych samochodów motywuje do podwyższania poziomu technicznego naszych techników, wyposażenia serwisowego i diagnostycznego. Na zaawansowanie techniczne naszego serwisu miały również znaczny wpływ uzyskiwane wieloletnie autoryzacje serwisowe, oraz certyfikaty jakościowe ISO, dzięki którym rozwijały się również standardy obsługi Klienta.

Jeśli zaskoczy Państwa nagły defekt samochodu jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili zapraszamy.

Skontroluj używanego Peugeota przed zakupem

Umożliwimy znalezienie auta bezpiecznego, w zadowalającym stanie technicznym, aby nie było nadmiernych kosztów napraw.

Warto serwisować auto regularnie

Często Klienci nie wykonują koniecznych napraw z powodów czysto finansowych. Są to jednak pozorne oszczędności.

Peugeot serwis usługi dodatkowe

Naszym Priorytetem jest zapewnienie Klientom jak najszerszej oferty usług serwisowych