Home » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

28

kwi

Skontroluj używanego Peugeota przed zakupem

Doceniany przez naszych Klientów profesjonalizm przy kontroli aut używanych sprawdza się. Przed nami nic się nie ukryje, a Klienci są mile zaskoczeni. Nasza kontrola odzwierciedla aktualny stan techniczny auta i z jej wynikiem najlepiej porównać wszelkie informacje dostarczone przez osobę sprzedającą, aby nie kupić problemu i skarbonki na kółkach. Nasza weryfikacja obejmuje badanie powłoki lakierniczej, ocenę stanu układów elektronicznych, oraz zużycia mechanicznego auta.

09

kwi

Warto serwisować auto regularnie

W naszej współpracy z Klientami zwracamy uwagę na częste lekceważenie regularnej obsługi samochodów. W związku ze zużyciem elementów eksploatacyjnych wymagają one regularnych przeglądów i wymiany.

Zalecenia producenta co do obsługi serwisowej powinny być realizowane przez użytkowników przez cały czas eksploatacji, gdyż producent wie najlepiej co jest najkorzystniejsze dla długiej żywotności pojazdu. Najbardziej widoczne jest przestrzeganie tych rygorów w okresie gwarancyjnym, gdy Klienci aby ją zachować wykonują systematycznie przeglądy.

20

mar

Czy oszczędzamy kupując używanego Peugeota

Zdając sobie sprawę, że decyzje o zakupie samochodu często wzbudzają emocje, warto podejmować je z większym dystansem.

Rozważając zakup używanego Peugeota pod względem opłacalności finansowej należy wziąć pod uwagę warunki cenowe zakupu auta nowego z salonu i używanego. Wiemy o tym, że cena będzie miała dla nas bardzo duże znaczenie. Jeśli kupiliście kiedyś Państwo upragniony samochód w salonie i po roku lub po dwóch próbowaliście go sprzedać to już wiecie ile ubyło Wam pieniędzy.

06

mar

Serwis życzliwy dla Kobiet

W ostatnim czasie da się zaobserwować, że rośnie ilość Kobiet które upodobały sobie samochody marki Peugeot, które zachęcają do zakupu piękną wyróżniającą się stylistyką.

Spotkaliśmy się nawet z opinią wielu Klientek, że niektóre modele przykładowo: serii 207, 208 należą do najładniejszych na rynku. Bez względu na to czy auto jest użytkowane jako firmowe, czy też przeznaczone do użytku prywatnego, musi czasami odwiedzić serwis samochodowy.

25

lut

Użytkownik powinien dbać o silnik reagując gdy

pojawią się wycieki oleju, ubytki oleju, ubytki i wycieki płynu chłodzącego, obecność oleju w płynie chłodniczym, wyższe spalanie, spadki mocy, gaśnięcie silnika podczas jazdy i po uruchomieniu, trudności z uruchomieniem, nierównomierna praca, przegrzewanie, dymienie.

Dowiedz się więcej ->

Strony