Home » Warto Wiedziec » Archiwum » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

28

kwi

Skontroluj używanego Peugeota przed zakupem

Doceniany przez naszych Klientów profesjonalizm przy kontroli aut używanych sprawdza się. Przed nami nic się nie ukryje, a Klienci są mile zaskoczeni. Nasza kontrola odzwierciedla aktualny stan techniczny auta i z jej wynikiem najlepiej porównać wszelkie informacje dostarczone przez osobę sprzedającą, aby nie kupić problemu i skarbonki na kółkach. Nasza weryfikacja obejmuje badanie powłoki lakierniczej, ocenę stanu układów elektronicznych, oraz zużycia mechanicznego auta.

09

kwi

Warto serwisować auto regularnie

W naszej współpracy z Klientami zwracamy uwagę na częste lekceważenie regularnej obsługi samochodów. W związku ze zużyciem elementów eksploatacyjnych wymagają one regularnych przeglądów i wymiany.

Zalecenia producenta co do obsługi serwisowej powinny być realizowane przez użytkowników przez cały czas eksploatacji, gdyż producent wie najlepiej co jest najkorzystniejsze dla długiej żywotności pojazdu. Najbardziej widoczne jest przestrzeganie tych rygorów w okresie gwarancyjnym, gdy Klienci aby ją zachować wykonują systematycznie przeglądy.