Home » PEUGEOT Warszawa

PEUGEOT Warszawa

NASZE USŁUGI SERWISOWE
W związku z opinią Klientów narzekających na wysokie ceny usług w autoryzowanych serwisach Peugeota koncentrujemy swoja działalność na zmniejszeniu kosztów napraw i proponujemy Klientom usługi które są konkurencyjne cenowo.

W ostatnim czasie da się zaobserwować, że rośnie ilość samochodów poruszających się po polskich drogach. Bez względu na to czy auto jest eksploatowane w większym czy też w mniejszym stopniu, musi odwiedzać serwis samochodowy.

Jesteśmy przygotowani do świadczenia usług na wysokim poziomie. Możemy zaoferować korzystniejsze ceny usług serwisowych dla aut starszych, które z racji wieku i większego wyeksploatowania potrzebują większej ilości napraw.

Nasi doradcy serwisowi omawiają z Klientem różne warianty napraw, biorąc pod uwagę możliwość zastosowania części zamiennych z grupy zamienników i oryginalnych, oraz biorąc pod uwagę możliwość regeneracji podzespołów.

Serwisujemy w szerokim zakresie samochody dostawcze.

Praktyka serwisowa przynosi z każdym dniem kolejne doświadczenia i pozwala nam rozwiązywać kolejne nieszablonowe zagadki. Jeśli odwiedzili Państwo już nie jeden serwis z tą sama usterką i naprawa nie została wykonana zapraszamy do nas. Zdajemy sobie sprawę, że są to zwykle naprawy w które trzeba będzie zaangażować więcej czasu i cierpliwych działań. Jeśli zdarzy się skomplikowany defekt, zawsze jest powód, oraz sposób jego usunięcia. Zwykle naprawy takie są mniej opłacalne, natomiast chęć pomocy Klientowi jest dla nas w tym przypadku najważniejsza.

Jeśli zaskoczy Państwa nagły defekt samochodu jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili zapraszamy.

Omawiamy z Klientem różne warianty napraw

możliwości zastosowania zamienników, oraz możliwość regeneracji podzespołów.

Jeśli jest to tylko bezpieczne nie wykonujemy jednocześnie

wszystkich zalecanych napraw, odkładając je na późniejszy termin.

Biorąc pod uwagę możliwości finansowe Klientów

nieustannie dążymy do wdrażania tańszych metod napraw