Home » Warto Wiedziec » Warto serwisować auto regularnie
serwis

09

kwi

Warto serwisować auto regularnie

W naszej współpracy z Klientami zwracamy uwagę na częste lekceważenie regularnej obsługi samochodów. W związku ze zużyciem elementów eksploatacyjnych wymagają one regularnych przeglądów i wymiany.

Zalecenia producenta co do obsługi serwisowej powinny być realizowane przez użytkowników przez cały czas eksploatacji, gdyż producent wie najlepiej co jest najkorzystniejsze dla długiej żywotności pojazdu. Najbardziej widoczne jest przestrzeganie tych rygorów w okresie gwarancyjnym, gdy Klienci aby ją zachować wykonują systematycznie przeglądy.

Zdarza się często, że Klienci nie wykonują koniecznych napraw z powodów czysto finansowych. Są to jednak pozorne i krótkowzroczne oszczędności, gdyż w zależności od rodzaju usterki, można doprowadzić do kosztowniejszych i niebezpiecznych awarii.

Aby samochód był sprawny i zadbany zachęcamy do korzystania z naszych usług polegających na przeglądach technicznych wykonywanych corocznie lub co 15 000 km. W dłuższym okresie czasu taka przezorność to bardziej bezawaryjna i komfortowa jazda pozwalająca uniknąć niespodziewanych problemów w drodze.

Dodatkowo dobrze jest mieć regularnie serwisowane auto z udokumentowaną historią, gdyż ułatwia to jego sprzedaż i podwyższa cenę.